28 січня оголосили Днем визволення освіти від Табачника

You may also like...

6 коментарів

 1. Николай :

  Как много информационных простотитушек наплодил этот режим! Не верю,что в стране найдется хоть один честный педагог,поддерживающий Табачника и его действия!

 2. Перцович :

  Яка ж ви вчителька? Не розумієтесь на тому, що пишете. Крім того, пишете цей непотріб іноземною мовою та й підтримуєте казнокрада і книжкового злодюгу (про що майже кожен регіонал вже відкрито каже). Це при ньому підручники коштують по 500-700 грн. при собівартості 60-80 грн.!!! Крім того, він краде не тільки матеріальні цінності, які належать українцям, а і нашу історію і культуру, та дарує її мацкві!!! Це неприпустимо десятикратно!!! Тому цей день дійсно святковий, бо цей україножер стільки крові українських студентів і викладачів випив, що важко уявити!

 3. Гаудеамус :

  У Лондоні є Гайд-парк. Кожна людська істота може там вийти на газон. Та досхочу репетувати, виголошувати заклики тощо. Завжди є певна кількість лайдаків, бомжів, туристів, що збираються послухати ті “відомості”. Абсолютна більшість англичан просто не звертають на ці волевиявлення уваги. Полісмени, англійські “боббі”, теж відносяться до таких недолугих крикунів спокійно. Бо свобода, брате, свобода! Най собі базікають! Так що у Лондоні теж є свій Майдан. Також фунциклірує допоки дощу нема.

 4. Наука :

  вірно пишеться “дебилизма”, вчителько !

 5. Саша :

  А теперь верните пятибальное оценивание в Украине! Уберите программу “Росток” и независимое тестирование! И прислушайтесь наконец-то к студентам!

 6. Вчителька :

  Проще этот день назвать Днем торжества дибилизма.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.