Симоненка нервує конкуренція між КПУ та «Свободою»

 
 

You may also like...

10 коментарів

 1. весёлый роджер сказав:

  все вірно. Конкурентів у Свободи НЕМАЄ. Те, що верзе покидьок історії симоненок, – дурна маячня, бо в Україні ТЕРМІНОВО потрібно заборонити діяльність комуністичної партії, як фашистської організації та розпочати збір матеріалів про масові злочини її, починаючи з 1917 року, з порушенням кримінальної справи у суді з подальшим зверненням до міжнародного ТРИБУНАЛУ. СИМОНЕНКА ПІД СУД!!!

 2. rfnz сказав:

  У такому поважному віці просто соромно бути таким клоуном. Зійди з політичної арени, хоча б заради ще малих дітей

 3. петручио сказав:

  Прежде чем писать о экономической программе УПА,надо вначале историю почитать-какая у армии может быть экономическая программа? С каких это пор Юго-восточная ОПГ стала партией?А сколько ПР будучи в оппозиции проголосовала вместе с большинством? И сколько коммуняки предложили законов для людей,кроме предвыборной брехни.Сколько коммуняки открыли коммунистических заводов и колхозов,чтобы показать как надо работать и правильно платить людям.

 4. петручио сказав:

  Кто еще может верить этому юному ленинцу живущему в логове капитализма.Врун из врунов,он переплюнул библейского Иуду уже тысячу раз.

 5. Микола сказав:

  Віталій (автор опусу),а чому ти не не надав у своєму не дуже творчому доробку аналіз скільки разів разом з ПР голосували опозиційні фракціє. Ти або ж не робив такого аналізу або ще не досвідчений “майстер пера” і не знаєш що брехунів у народі недолюблюють.

 6. Трофим сказав:

  Информация к размышлению. ////////// В экономическом блоке программы УПА написано- “Что касается социальных целей нашей борьбы, то мы- БАНДЕРОВЦЫ боремся за построение безклассового общества.Мы против возвращения в Украину как помещиков, так и капиталистов. Мы за общественную собственность на орудия и средства производства”. //////////// ????????? Без комментариев.

 7. Лара сказав:

  большей продажной морды трудно найти,”комунист” хренов.КПУ- самая фашистская организация

 8. Бендер сказав:

  Да лучше свобода с нацыками чем пидары продажные с кпу

 9. Anonymous сказав:

  >> завжди націоналістів витягує великий капітал в умовах кризи для захисту своїх інтересів та відволікання

  А у нас коммунисты всегда олигархам из ПР задницу лизали. Странные у нас коммунисты…

 10. ювеналий сказав:

  ГУБОШЛЁП 3.14ДЕРАСТИЧЕСКИЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.