Полковник Гриценко не може зрозуміти, чому опозиція не ходить строєм

 
 

You may also like...

12 Responses

 1. Глущ сказав:

  А мне Гриценко нравится! Говорит всенда по делу, пургу не несет, если что не так справедливо возмущается и призывает общественность. Он бы лучше бютом руководил, чем простофиля Сенька. А статья явно заказная.

 2. Павел сказав:

  Кевлар, именно так!
  Гриценко отставивает собственное видение ситуации, не обращая внимания на “холуев” типа Сени и других, которые совсе уже не в оппозиции! Необходимы новые кадры, вот в чем суть

 3. Кевлар сказав:

  Я вот не могу понять автора, в чем конкретно не прав Гриценко??? Критикует он Яценюка по делу и это нельзя назвать клеветой или завистью, ведь если видно этот бардак, внутри Батькивщины, простым людям, то ему как человеку из фракции это вдвойне заметно. Про ротации внутри политсилы, тоже поддерживаю его. Вообщем все правильно он говорит, поддерживаю его полностью.

 4. Саша сказав:

  Kollo, досить базікати!
  Гриценко висловлюється у бік опозиційних лідерів дуже гостро, бо вони на не заслуговують, той же Яценюк у першу чергу. Він намагається підтримувати фракційну дісциплину, без якої не можна побороти владу.

 5. Влад сказав:

  Мені здається, що краще щоб опозиція ходила строєм, та як в армію по команді виуконували вказівки, а не так як зараз, хто хоче до Ради ходить, хто не хоче ні, та й з голосування те саме відбувається. А Гриценко правий, те, який безлад, зараз відбувається в фракції, особиста провина Сєні, як лідера,який би навпаки мав обєднати всіх для досягнення тих обіцянок які він та його друзі вигукують на акціях.

 6. Комета сказав:

  По правде сказать, меня тоже удивляет, почему внутри оппозиции нет дисциплины, почему они проваливают инициированную ими же оставку Кабмина? Яценюк либо на власть работает, либо он утратил авторитет. Иначе как объяснить, что его игнорирует не только избиратель, но и коллеги? Надо переформатировать оппозицию, посадив за стол переговоров Гриценко, Кириленко, Тарасюка.

 7. Олександр Дудко сказав:

  Щоб зрозуміти,ХТО ТАКИЙ А.Гриценко достатньо ввести в пошуковий рядок назву наступної статті “Газові угоди поставили Україну на коліна перед Росією”(Тернопіль,15грудня 2009р.).Прочитайте-не пошкодуєте.

 8. поллитролог сказав:

  Все стосовно анархічних дій і поведінки опозиції наклалось і на автора: хоче – напише Гриценко, а хоче – напише Луценко, а мова начебто про одного й того ж!!!

 9. Анатолій сказав:

  Для всіх українофобів Гриценко – кістка у горлі та пекучий перець у задньому проході. А розуму у полковника вистачить на сотню “маршалів” від правлячих недоумків!

 10. Kollo сказав:

  Задача клоунов типа Гриценко — вносить раскол в ряды оппозиции.

 11. Гррр сказав:

  Полковник прямой и тупой,как угол дома.

 12. Дмитро сказав:

  Дуже шкода, що українці не бачать в ГРИЦЕНКО дійсно лідера і майбутнього президента ! За кацапів взагалі казати нічого, вони все роблять щоб його принизити. А він би захистив українців, тікалиб кацапи з Севастополя, тільки пятки свіркали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.